Έλεγχος βιβλιαρίων υγείας μαθητών του σχολείου μας από γιατρούς και επισκέπτρια υγείας του Κ.Υ. Αγ. Αναργύρων

Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι, σήμερα, Τρίτη 29 Μαρτίου 2022, το Κέντρο Υγείας (Κ.Υ.) Αγ 진심이 닿다 8화. Αναργύρων, στο πλαίσιο της ανάπτυξης δράσεων Αγωγής και Προαγωγής Υγείας των πολιτών, πρωτίστως δε των παιδιών και των εφήβων, κατόπιν έγκρισης της Δ/νσης Αγωγής Υγείας του Υπουργείου Παιδείας, πραγματοποιήθηκε στους/στις μαθητές/τριες του σχολείου μας προληπτικός Έλεγχος ατομικών βιβλιαρίων από επισκέπτρια υγείας με στόχο την πλήρη εμβολιαστική κάλυψη των μαθητών/τριών των τάξεων Β΄και Ε΄ 몬스터 패밀리 다운로드.

Πρόσβαση σε εμβολιαστική κάλυψη έχουν πλέον ΔΩΡΕΑΝ όλα τα παιδιά, ασφαλισμένα και ανασφάλιστα, με μόνες προϋποθέσεις την προσέλευση στο σταθμό Μάνας-Παιδιού του Κέντρου Υγείας Αγ Right-click. Αναργύρων, Χίου & Καλύμνου 14, Ανάκασα, τηλ. 2102630759, με ραντεβού.

Ευχαριστούμε θερμά τους γιατρούς και νοσηλευτές του Κ.Υ High definition download of Zootopia. Αγ. Αναργύρων για την άριστη συνεργασία.