Στους μαθητές της έκτης τάξης

Αγαπητοί μαθητές,

Ολοκληρώνετε όλοι σας ένα σημαντικό κύκλο της ζωής σας 스타 크래프트 리마스터.

Οι ευχές και η αγά­πη μας θα σας συνοδεύουν παντού.

Ευχόμαστε τα πρόσωπά σας να ακτινοβολούν πάντα χαρούμενα, με έντονη τη σφραγίδα της δύναμης και του ονείρου πάνω τους Download sql server 2016 developer.

Μια καινούργια περίοδος στη ζωή σας αρχίζει, ένα νέο ταξίδι. Οι γνώσεις, τις οποίες αποκτήσατε με τη συστηματική δική σας προσπάθεια, το αμείωτο ενδιαφέρον των δασκάλων σας και την αμέριστη συμπαράσταση της οικογένειάς σας, αποτελούν την πρώτη ασφαλή επένδυση στη ζωή και προϋπόθεση για την επιτυχία σας στο μέλλον acrobat reader xi 다운로드.

Δεν ξέρω αν εδώ στο σχολείο, σας τα μάθαμε όλα, όμως δεν ξεχάσαμε να σας μιλήσουμε για αξιοπρέπεια, για σεβασμό σε πανανθρώπινες αξίες, για ποιότητα Download KorailTalk 4.0.

Αποστολή του σχολείου είναι να εμπνεύσει τους μαθητές και μέσα από τις παιδευτικές διαδικασίες να μετουσιώσουν τις γνώσεις σε καλλιέργεια, ήθος, συμπεριφορά, ολοκληρωμένη και πραγματική παιδεία 역전재판 5.

Αποστολή του σχολείου είναι να δείξει πως ανοίγουν τα φτερά, πως μπορούν να πετούν                                                     και σεις να πετάξετε ανεξάρτητα 투야 봐 mp3.

Αγαπημένα μου παιδιά,                                                                                                                                                                εύχομαι να μην σταματάτε να ονειρεύεστε,                                                                                                                                    εύχομαι να μην σταματάτε να σχεδιάζετε και προπάντων                                                                                                          να μην απαρνηθείτε τις αρχές και αξίες που κάνουν τον άνθρωπο πραγματικά ξεχωριστό.                                    Εύχομαι να είναι «πάντα ανοιχτά, πάντα άγρυπνα τα μάτια της ψυχής σας»,                                                                        εύχομαι να αντιμετωπίζετε με αισιοδοξία κάθε προοπτική που διαφαίνεται στην αυριανή σας μέρα Download windows 8 1 image.

Φροντίστε να ανοίξετε τους ορίζοντές σας και να αναπτύξετε τις δεξιότητές σας, τις κλίσεις σας.                                  Φροντίστε να επενδύσετε πέρα από τη μόρφωση, στην πολύπλευρη καλλιέργεια 스킵비트.

Θα σας πω, τέλος,  ένα μεγάλο ευχαριστώ για όσα κι εσείς μας δώσατε αυτά τα χρόνια στο δρόμο που διανύσαμε μαζί. Με τη ζωντάνια σας και τον αυθορμητισμό σας Download the Eclipse Project!

Καλή τύχη στη ζωή σας και «με όσα καλά λάβατε, να κάνετε όσο περισσότερο καλό μπορείτε» bat 파일 다운로드.

Από τη Διευθύντρια