“…μια φορά ένα ποτάμι” θεατρικό, για τη γιορτή λήξης 2017-2018

Την Πέμπτη 14 Ιουνίου 2018, σε μια όμορφη καλοκαιρινή βραδιά, πραγματοποιήθηκε στο σχολείο μας η γιορτή λήξης με θέμα: “…μια φορά ένα ποτάμι”, σε κείμενα και σκηνοθεσία της κ Download musescore 2. Μαρτίνη Β., κοστούμια-σκηνικά του κ. Μαύρου Ν., μουσική της κ. Προσωπάρη Ρ. και ζωγραφική κ Android firmware. Μυλωνά Β.. Στο θεατρικό έργο συνεργάστηκαν όλοι οι εκπαιδευτικοί του σχολείου και συμμετείχαν όλοι οι μαθητές/τριες του σχολείου μας, και την παρακολούθησαν εκατοντάδες γονείς, παππούδες και γιαγιάδες που πλημμύρισαν το προαύλιο 몬스터헌터 월드 pc 다운로드.
 Ταυτόχρονα στο ισόγειο και στη αίθουσα Α.Π.Χ Download vray 2.0. του διδακτηρίου λειτούργησε Έκθεση Εικαστικών με ατομικά και ομαδικά έργα των μαθητών/τριών μας 안드로이드 동영상 링크.
Την γιορτή μας τίμησαν με την παρουσία τους:
από το Δήμο: ο Αντιδήμαρχος Πολιτισμού και Παιδείας κ 컴백 5.0. Παπαγεωργίου Π., οι δημοτικοί σύμβουλοι κ. Μαξούρας Θ. και η κ. Αλεξανδροπούλου Μ. πρόεδρος και του συλλόγου γονέων του σχολείου μας,
από την Ένωση Γονέων: ο πρόεδρος κ Download our pre-download. Καρελιώτης και η κ. Παπακωνσταντινοπούλου.