Η γιορτή στο σχολείο μας για την 44η Επέτειο από την Εξέγερση του Πολυτεχνείου

Την Τετάρτη 22 Νοεμβρίου 2017, στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του σχολείου μας, οι μαθητές και οι μαθήτριες της Δ΄ τάξης, με τη στήριξη των δασκάλων τους κ.κ Download media go. Μαρτίνη Βάσω, Νάνο Θωμά, Δακτυλίδη Σταμάτη, Σαββοπούλου Κατερίνας, Πάντου Ιωάννας και της μουσικού μας κ Download Hancom Office 2016 Crack. Προσωπάρη Ρούλας, παρουσίασαν τη γιορτή για την 44η Επέτειο από την Εξέγερση του Πολυτεχνείου.
Τα παιδιά, μέσα από αφηγήσεις, σκετς, τραγούδια , ξεδίπλωσαν μπροστά μας όλα όσα συνέβησαν εκείνες τις τρεις μέρες του Νοέμβρη του ΄73 στο Πολυτεχνείο, με την ηρωική αντίσταση των φοιτητών ενάντια στη χούντα και τον αγώνα τους για Ελευθερία και Δημοκρατία, συνδέοντάς τα αριστοτεχνικά  με το σήμερα και την ανάγκη για δημοκρατία, Παιδεία, Ελευθερία κάθε πολίτη της γης book form.

Ήταν μια συγκινητική γιορτή που άγγιξε όλους όσους την παρακολούθησαν Download the RoboLogic program.
Αξίζουν θερμά συγχαρητήρια στα παιδιά της Δ΄τάξης και τους εκπαιδευτικούς που τα στήριξαν στην προσπάθειά τους ms office 2016 무료 다운로드.