το σχολείο μας υλοποιεί το ευρωπαϊκό πρόγραμμα του δικτύου «Inclusive Schools» σε συνεργασία με το British Council

Το σχολείο μας αναγνωρίζοντας την αξία της συμπεριληπτικής εκπαίδευσης, αποφάσισε να υιοθετήσει τη συμπεριληπτική προσέγγιση μάθησης, η οποία αναφέρεται: 1 인피니티블레이드3. στην ανάπτυξη ενός μαθησιακού περιβάλλοντος, όπου ο κάθε μαθητής έχει ίσες ευκαιρίες για να πετύχει και 2 labview 8 5 다운로드. στη δημιουργία ενός σχεδίου δράσης για την πρακτική εφαρμογή μελλοντικών στρατηγικών συμπερίληψης στα σχολεία της Ευρώπης 미스터 선샤인.

Το πρόγραμμα «Inclusive Schools» εστιάζει στην καταπολέμηση των διακρίσεων εις βάρος των μαθητών και στο σεβασμό της φυσιολογικής παρουσίας της διαφορετικότητας σε όλους τους τομείς της ζωής 김치맨 다운로드.

Το πρόγραμμα θα διενεργηθεί σε συνεργασία με έξι οργανισμούς από τη Βρετανία, το Βέλγιο, την Ισπανία, την Ελλάδα και την Πολωνία και έχει διάρκεια δύο χρόνια. Οι συνεργάτες του προγράμματος είναι: