Το Χριστουγεννιάτικο Δέντρο μας!

Όπως κάθε χρόνο, έτσι και φέτος, υποδεχόμαστε τα Χριστούγεννα με τον καθιερωμένο στολισμό του Χριστουγεννιάτικου δέντρου στο σχολείο μας 에펠프로세션맨.

Η αίθουσα εκδηλώσεων μετατράπηκε,  με την φροντίδα και αγάπη του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων,  σε ένα χριστουγεννιάτικο εργαστήρι,   για να εκφραστούν καλλιτεχνικά τα αγαπημένα παιδιά μας     μέσα στο γιορτινό κλίμα των χριστουγεννιάτικων ημερών,  με τη συνοδεία χριστουγεννιάτικων τραγουδιών 안드로이드 구글 어스.

Ετοιμάστηκαν αρχικά οι πάγκοι δραστηριοτήτων, όπου εκεί θα ετοιμάζονταν τα  χειροποίητα χριστουγεννιάτικα στολίδια, για να βαφτούν στη συνέχεια και να στολιστούν από τα χεράκια των παιδιών και τη μαγεία της αγάπης των χριστουγεννιάτικων ημερών windows 95 다운로드!

Στολίσαμε το πιο όμορφο δέντρο, με χαρούμενη διάθεση και πολλά παιδικά χαμόγελα.

Οι μαθητές, οι εκπαιδευτικοί και οι γονείς, ευχόμαστε σε όλο τον κόσμο, καλές γιορτές 포켓몬스터 xy nds!

Και του χρόνου, να είμαστε όλοι καλά!