Το Πρότυπο Γυμνάσιο Αγίων Αναργύρων ενημερώνει τους μαθητές της ΣΤ΄ τάξης στα πλαίσια του προγράμματος της μετάβασης στο Γυμνάσιο

Αγαπητοί γονείς,

σας ενημερώνουμε ότι την Δευτέρα 31/5/2021 οι μαθητές της ΣΤ΄ τάξης του 4ου Δ.Σ aistarter. Αγ. Αναργύρων  ενημερώθηκαν από τον Διευθυντή του Πρότυπου Γυμνασίου κ. Μουρατίδη Χρ Download your favorites. για την αλλαγή εκπαιδευτικής βαθμίδας από τους μαθητές και το εκπαιδευτικό πλαίσιο του Πρότυπου Γυμνασίου σε 3 βασικούς τομείς:

1 문을여시오. στον Ακαδημαϊκό

2. στον Κοινωνικό

3. στο Διαδικαστικό

Οι μαθητές στη συνέχεια εξέφρασαν απορίες και ανησυχίες, ενώ στο τέλος έγινε συζήτηση με τους δασκάλους, για την εμπειρία της πρώτης τους επαφής με το Γυμνάσιο, στα πλαίσια του 3ου θεματικού κύκλου των Εργαστηρίων Δεξιοτήτων με θέμα: ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ ΚΑΙ ΕΝΕΡΓΩ – ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΕΝΣΥΝΑΙΣΘΗΣΗ ΚΑΙ ΕΥΘΥΝΗ.