Βιβλιοθήκη

Η βιβλιοθήκη μας είναι δανειστική, επομένως μπορεί να γίνεται δανεισμός ενός βιβλίου για 15 ημέρες 1.13.2 포지 다운로드.

• Οι μέρες δανεισμού είναι:
  • 1η Δευτέρα του κάθε μήνα: Στ’,
  • 2η Δευτέρα του κάθε μήνα: Γ΄,
  • 3η Δευτέρα του κάθε μήνα: Α΄
  • 1η Τρίτη του κάθε μήνα : Ε΄
  • 2η Τρίτη του κάθε μήνα:  Δ΄,
  • 3η Τρίτη του κάθε μήνα: Β΄
    Η διαδικασία αυτή θα γίνεται στο πρώτο μεγάλο διάλειμμα που διαρκεί 20 λεπτά 임대차계약서.
  • Απαραίτητη είναι η καρτέλα δανεισμού, η οποία θα παραδοθεί απ’ το σχολείο και την οποία θα έχουν τα παιδιά μέχρι το τέλος της φοίτησής τους στο Δημοτικό Σχολείο (ΣΤ Τάξη) Download Radical Racing. Η καρτέλα δανεισμού είναι αυστηρά προσωπική. Κρατείται απ’ τον υπεύθυνο βιβλιοθήκης κατά τη διάρκεια του δανεισμού και επιστρέφεται όταν το παιδί επιστρέψει το βιβλίο 파이썬으로 파일.
  • Τα βιβλία που δανειζόμαστε πρέπει να τα επιστρέφουμε χωρίς φθορές. Σε αντίθετη περίπτωση οφείλουμε να αντικαταστήσουμε το βιβλίο με ένα άλλο αντίτυπο, ίδιο ή διαφορετικό, σε κάθε περίπτωση κατάλληλο για ανάγνωση από παιδιά και για ένταξή τους στο χώρο της σχολικής βιβλιοθήκης 카라왕.
  • Δεν σημειώνουμε, γυρίζουμε προσεκτικά τις σελίδες και ακουμπάμε με προσοχή τα βιβλία που πήραμε 가디언즈 오브 갤럭시2 자막 다운로드.
  • Η είσοδος μας μέσα στη βιβλιοθήκη γίνεται με ήρεμο τρόπο.
  • Αφήνουμε τα φαγητά και τα ποτά μας έξω, στον χώρο της πυλωτής 체르노빌.
  • Διατηρούμε το χώρο καθαρό για να τον χαιρόμαστε όλοι και τον αφήνουμε φεύγοντας στην κατάσταση που τον βρήκαμε planet coaster 다운로드.
  • Η βιβλιοθήκη είναι χώρος χαράς, χαλάρωσης, προβληματισμού, έκφρασης και δημιουργίας Right game. Είναι ένα πολύτιμο απόκτημα του σχολείου μας και έχει δαπανηθεί για να φτιαχτεί πολύς χρόνος και κόπος από πολλούς ανθρώπους (δασκάλους, μαθητές και Σύλλογο Γονέων) 게리모드 무료 다운로드.

Απολαμβάνουμε το βιβλίο στο χώρο της βιβλιοθήκης…
Ας απολαύσουμε τη φιλοξενία των βιβλίων στο σπίτι… μικροί και μεγάλοι μαζί.