Τσικνοπέμπτη στο Σχολείο μας

Την Πέμπτη 8 Φεβρουαρίου, στην είσοδο του σχολείου περίμενε μια έκπληξη μαθητές – δασκάλους και γονείς που προσέρχονταν να παραλάβουν τα παιδιά τους στις 13:15 아마존 에코. Ο Σύλλογος  Γονέων, πιστός στα έθιμα των ημερών-με τραγούδια, χορό και τσίκνισμα παραδοσιακό-  είχε στήσει το γλέντι για την Τσικνοπέμπτη.                                                                                                                                                                                      Οφείλουμε ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Σύλλογο Γονέων του 4ου Δημοτικού Σχολείου Αγ 드라마 공짜. Αναργύρων που φροντίζει να προσφέρει στο σχολείο μας ένα ευχάριστο και φιλικό κλίμα More you download the Korean subtitles!

Αναμένουμε τον αποκριάτικο χορό της Κυριακής!!!!!!!