Η γιορτή για την Επέτειο της 25ης Μαρτίου στο σχολείο μας

Την Παρασκευή 23 Μαρτίου 2018, στην κατάμεστη από γονείς Αίθουσα Εκδηλώσεων του Σχολείου μας, οι μαθητές και μαθήτριες της ΣΤ΄ τάξης παρουσίασαν τη γιορτή για την Επέτειο της 25ης Μαρτίου 1821, με τη στήριξη των δασκάλων τους κ.κ 에듀플레이어. Κάππου Π., Τσιμπογιάννη Χ. καθώς και της μουσικού μας κ. Προσωπάρη Ρ. 유튜브 간단하게.

Η γιορτή περιελάμβανε αναλυτικό χρονικό της Μεγάλης Ελληνικής Επανάστασης και πολύ όμορφα τραγούδια cam350 무료.
Τα παιδιά της ΣΤ΄ τάξης έδωσαν τον καλύτερο εαυτό τους και καταχειροκροτήθηκαν από όλους Red Hat Enterprise Linux.
Τους αξίζουν πολλά συγχαρητήρια, όπως και στους/στις εκπαιδευτικούς που τα στήριξαν σε αυτή τους την προσπάθεια 이혼 서류.
Στην εκδήλωση παραβρέθηκε και μας τίμησε με την παρουσία του και ο προϊστάμενος της Διεύθυνσης ΠΕ Γ΄Αθήνας κ 인플루언스. Στάμος Αδάμ