η ΣΤ΄ τάξη κάλεσε τον συγγραφέα κ. Τσερολα στα πλαίσια της Παγκόσμιας Ημέρας Παιδικού Βιβλίου

Οι μαθητές και οι εκπαιδευτικοί της Στ τάξης κκ Τσιμπογιάννη Χαρούλα και Κάππου Πόπη οργάνωσαν και συντόνισαν τις εβδομαδιαίες εκδηλώσεις  του σχολείου μας στα πλαίσια της Παγκόσμιας ημέρας βιβλίου 소설가가 되자 텍스트.

Πραγματοποιήθηκαν θεματικές επισκέψεις των μαθητών στην βιβλιοθήκη του σχολείου μας με τους δασκάλους τους, συζητήσεις και επισκέψεις συγγραφέων 워드 파워포인트.

Για μια εβδομάδα, οι μαθητές μας εκδήλωσαν την αγάπη τους για το βιβλίο, σχολικό και εξωσχολικό Cain Abel. Διάβασαν, συζήτησαν με τους συμμαθητές τους, τους δασκάλους τους και τους συγγραφείς που μας τίμησαν με την παρουσία τους Download Tomb Raider! Η αγάπη για το βιβλίο σηματοδοτεί τον πολιτισμό όλων των εμπλεκομένων με την εκπαιδευτική διαδικασία Download the Google Now Launcher.